Atölye bitti, kitapları baskıya hazırlanıyor

10 Şubat 2018 başlayan yazar ve editör Şefika Onur Akatay ile 8-12 çocuklara yönelik yaratıcı yazarlık atölyesi, 8 haftalık eğitimin ardından sona erdi. Atölyeye devam eden çocuklar, bugünlerde heyecanla içinde kendi yazdıkları öykülerin yer alacağı kitabın yayınlanmasını bekliyor.

8 hafta süren eğitimlerin ardından 8-12 yaş grubundaki öğrenciler yaratıcı yazarlık atölyesi sırasında yazdıkları öyküleri okudu. Atölye sırasında çocuklar tarafından yazılan öyküler kitaplaştırılacak.

Yaraticiyazarlık.net editörlerinden Şefika Onur Akatay ile 8-12 çocuklara yönelik yaratıcı yazarlık atölyesinin yeni kurs tarihleri yakında açıklanacak.

Kursla ilgili detaylı bilgi için: http://yaraticiyazarlik.net/9-13-yas-yaratici-yazarlik-atolyesi/

Yaratıcı Yazarlık 82 Adet Yazı
Yaratıcı Yazarlık, esasında birçok kişinin kafasındaki yazar imajının kendisidir. Yani kurguladığı veya gerçeğe dayalı bir konuyu kurgulayarak roman, hikaye vb. edebi türde ifade etmen uğraşı.Yaratıcı yazarlar sıklıkla “tıkanma” veya “kısırlaşma” denilen dönemlere girerler. Yazarken zorluk yaşarlar. Bu zamanlarda onlara yol gösterecek teknikler, moral verecek alıntılar ve fikir verecek yerli veya yabancı yazarların deneyimleri bu sitede Türkçe olarak yer alacak.

Be the first to comment

Leave a Reply

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com