fbpx

Yazmanız için zaman ve mekan yaratıyoruz!

Şehir yaşamının, yazmak ve yaratmak isteyen insanlar için, en büyük açmazı yazmak için gerekli olan zamanı ve mekanı ayarlamanın zor olmasıdır.

Biz Avrupa ve Amerika’da örnekleri sıklıkla görülen Yaratıcı Yazarlık Kampı ile sizleri şehir hayatının yoğunluğu ve iş dünyasının stresinden uzaklaştırarak öncelikle yaratıcı yazarlıkla ilgili bilgiler edindirmeyi ve becerilerinizi uygulamalı olarak geliştirmeyi hedefliyoruz.

Beş günlük yatılı ve mümkün olduğunca izole olan bu kamp sayesinde verimliliğiniz doruk noktasına çıkacak ve bu verimlilik size ait ve sizin için olacak! Yazma tarzınızla doğru orantılı olarak bu beş gün içinde Aylak Adam veya Kürk Mantolu Madonna hacminde (içeriği size kalmış!) bir kitabı yazabilmeniz mümkün olacaktır.

Yaratıcı Yazarlık 154 Adet Yazı
Yaratıcı Yazarlık, esasında birçok kişinin kafasındaki yazar imajının kendisidir. Yani kurguladığı veya gerçeğe dayalı bir konuyu kurgulayarak roman, hikaye vb. edebi türde ifade etmen uğraşı. Yaratıcı yazarlar sıklıkla “tıkanma” veya “kısırlaşma” denilen dönemlere girerler. Yazarken zorluk yaşarlar. Bu zamanlarda onlara yol gösterecek teknikler, moral verecek alıntılar ve fikir verecek yerli veya yabancı yazarların deneyimleri bu sitede Türkçe olarak yer alacak.

İlk Yorumu Sen Yap!

Yorum Yap!