fbpx

Adana’da Yaratıcı Yazarlık Kursu 1 Nisan’da

Adana’da Ayşegül Kanat tarafından düzenlenen Yaratıcı Yazarlık kursu Nisan ayında yeni dönem eğitimlerine başlayacak. 10 hafta sürecek eğitimler Seyirevi Tİyatro ve Sanat Merkezi’nde yapılacak.

1 Nisan’da başlaması planlanan eğitimler için kayıtlar alınmaya başladı. Her hafta 4 saatlik blok çalışma şeklinde verilecek eğitimler pazartesi günleri 18.30’da  başlayacak. Çalışma saatleri katılımcıların istekerine ve katılım durumlarına göre yenileden düzenlenebilecek. Toplam 40 saat sürecek eğitimler 10 hafta devam edecek.

Adana’da Ayşegül Kanat yönetiminde düzenlenecek bu eğitim hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için Seyirevi Tİyatro ve Sanat Merkezi ile 0530 821 03 78 (Mahmut Sönmez) numaralı telefon aracılığıyla iletişime geçilebilir. (16 Mart 2018/ yaraticiyazarlik.net)

Yaratıcı Yazarlık 154 Adet Yazı
Yaratıcı Yazarlık, esasında birçok kişinin kafasındaki yazar imajının kendisidir. Yani kurguladığı veya gerçeğe dayalı bir konuyu kurgulayarak roman, hikaye vb. edebi türde ifade etmen uğraşı. Yaratıcı yazarlar sıklıkla “tıkanma” veya “kısırlaşma” denilen dönemlere girerler. Yazarken zorluk yaşarlar. Bu zamanlarda onlara yol gösterecek teknikler, moral verecek alıntılar ve fikir verecek yerli veya yabancı yazarların deneyimleri bu sitede Türkçe olarak yer alacak.

İlk Yorumu Sen Yap!

Yorum Yap!